KONST / Litografier / Färglitografi 13474318
nr 1347 4318
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 26/75. Bladets mått: 90x61 cm
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:17:33
150 kr
200 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen